ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88059/2
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88059/2
148,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: C88059/2
- SKU: C88059/2
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 88 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 61 cm |
| ΥΨΟΣ | 16 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 11420 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 47 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 47 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |