ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. GLOSS-C400
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. GLOSS-C400
170,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GLOSS-C400
- SKU: GLOSS-C400
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 32 W |
| ΥΨΟΣ | 8 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ & ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40 cm |
| LUMEN | 1760 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.80 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 46.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 46.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.30 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |