ΠΟΛΥΦΩΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. GLOSS-P500
ΠΟΛΥΦΩΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. GLOSS-P500
299,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GLOSS-P500
- SKU: GLOSS-P500
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 36 W |
| ΜΗΚΟΣ | 109 cm |
| ΥΨΟΣ | 150 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ & ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 2232 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.70 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 110 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 17.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 21.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.20 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |