ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SHINY-R500
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SHINY-R500
120,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: SHINY-R500
- SKU: SHINY-R500
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 42 W |
| ΥΨΟΣ | 6.2 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ & ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| LUMEN | 2940 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.2 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.70 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |