ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. GYD-324C/55cm
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. GYD-324C/55cm
66,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GYD-324C/55cm
- SKU: GYD-324C/55cm
Specifications
| Default | |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΦΥΣΙΚΟ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 55 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 0.30 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 56 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 56 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 17 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΥΛΙΚΟ | BAMBOO |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |