ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. UTEN-35-B
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. UTEN-35-B
48,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: UTEN-35-B
- SKU: UTEN-35-B
Specifications
| Default | |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 35 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.00 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 36 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 36 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 37 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.40 kg |
| ΥΛΙΚΟ | RATTAN |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |