ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. VENTO-27-N
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. VENTO-27-N
164,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: VENTO-27-N
- SKU: VENTO-27-N
Specifications
| Default | |
| ΜΗΚΟΣ | 110 cm |
| ΥΨΟΣ | 180 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 27 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.30 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 110 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 30 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 30 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.10 kg |
| ΥΛΙΚΟ | RATTAN |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |