ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 8268-400
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 8268-400
60,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 8268-400
- SKU: 8268-400
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 48 W |
| ΥΨΟΣ | 7.5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40 cm |
| LUMEN | 1845 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.10 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT (3000 K/4000 K/5700 K) |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής-πλαφονιέραΗ βάση του είναι κατασκευασμένη από μέταλλο και ακρυλικό σε χρυσό ματ χρώμα. Έχει δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος 3000K / 4000Κ /6000K μέσω του διακόπτη. Ύψος: 10 εκ.Διάμετρος: 40εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMDWatt: LED 48WKELVIN: 3000K / 4000Κ /6000K.