ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. RUBIO-500
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. RUBIO-500
98,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: RUBIO-500
- SKU: RUBIO-500
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 36W |
| ΥΨΟΣ | 6.5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΦΥΣΙΚΟΥ ΞΥΛΟΥ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| LUMEN | 4500 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.60 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 52 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 52 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.20 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |