ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. LUNA-GD
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. LUNA-GD
290,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LUNA-GD
- SKU: LUNA-GD
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 56 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 23 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 80 cm |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 7850 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.30 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 90 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.80 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |