ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. LINEA-3R-GA
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. LINEA-3R-GA
298,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LINEA-3R-GA
- SKU: LINEA-3R-GA
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 120 W |
| ΥΨΟΣ | 120cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΚΡΙ & ΜΕΛΙ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 8.10 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 65 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 65 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 37 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 8.60 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΑΛΙ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |