ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CCT
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CCT
4,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ARION-CCT
- SKU: ARION-CCT
Specifications
| Default | |
| ΠΛΑΤΟΣ | 3.6 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 4.6 cm |
| ΥΨΟΣ | 0.6 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 0.03 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 4 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 2 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.04 kg |
Σύνδεσμος μαγνητικής ράγας 48V ultra thin οροφής.