ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13306
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13306
16,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GL13306
- SKU: GL13306
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 1*12watt /3000kelvin |
| ΠΛΑΤΟΣ | 9.8cm |
| ΜΗΚΟΣ | 9cm |
| ΥΨΟΣ | 25cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΓΚΡΙ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP65 |
| ΒΑΡΟΣ | 1,25kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |