ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. KORB-F
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. KORB-F
68,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: KORB-F
- SKU: KORB-F
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 23 W Max. |
| ΥΨΟΣ | 60 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΑΝΘΡΑΚΙ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 54 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 16.8 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.35 kg |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.60 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |