ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88059/1-BK
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88059/1-BK
140,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: D88059/1-BK
- SKU: D88059/1-BK
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 64 W |
| ΥΨΟΣ | 140 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| LUMEN | 8160 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |