ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88070/2-SLV
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88070/2-SLV
264,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: D88070/2-SLV
- SKU: D88070/2-SLV
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 120 W |
| ΥΨΟΣ | 140 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΑΣΗΜΙ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| LUMEN | 16320 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 67 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 67 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.50 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |