BIANCA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Λευκό Χρώμα
BIANCA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Λευκό Χρώμα
55,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: BIANCA-17
- SKU: BIANCA-17
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 4.5 W |
| ΒΑΘΟΣ | 4.5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 17 cm |
| LUMEN | 563 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 0.54 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 26 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 24.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.69 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΠΕΤΡΑ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |