EVANE - Χωνευτό Γύψινο Σποτ
EVANE - Χωνευτό Γύψινο Σποτ
5,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: MC-9129G
- SKU: MC-9129G
Specifications
| Default | |
| ΠΛΑΤΟΣ | 12 cm |
| ΒΑΘΟΣ | 4.8 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 12 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 0.45 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 15.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 19.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 9.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.58 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΨΙΝΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | GU10 |