LORRA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα Φύλλο Χρυσού
LORRA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα Φύλλο Χρυσού
74,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LORRA-30
- SKU: LORRA-30
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 12 W |
| ΒΑΘΟΣ | 6 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30 cm |
| LUMEN | 1500 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.07 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 36 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.22 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΦΥΛΛΟ ΧΡΥΣΟΥ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |