SILVA - Γύψινο Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Λευκό Χρώμα
SILVA - Γύψινο Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Λευκό Χρώμα
50,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: SILVA-WH
- SKU: SILVA-WH
Specifications
| Default | |
| ΠΛΑΤΟΣ | 17 cm |
| ΒΑΘΟΣ | 10 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 31 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 2.70 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 38 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 22 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 15 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.25 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΨΙΝΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | G9 |