ΜΟΝΟΦΩΤΟ - ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ - DOME-50-BR
ΜΟΝΟΦΩΤΟ - ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ - DOME-50-BR
128,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: DOME-50-BR
- SKU: DOME-50-BR
Specifications
| Default | |
| ΜΗΚΟΣ | 49 cm |
| ΥΨΟΣ | 150 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 49 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.14 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 50 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 49 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.00 kg |
| ΥΛΙΚΟ | PAPER ROPE |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |