ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ALISA-L-HC
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ALISA-L-HC
58,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ALISA-L-HC
- SKU: ALISA-L-HC
Specifications
| Default | |
| ΥΨΟΣ | 165 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 27 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.20 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 29.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 29.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 48 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΥΛΙΚΟ | PAPER ROPE |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |