ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. PAUL-1P-PN
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. PAUL-1P-PN
132,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: PAUL-1P-PN
- SKU: PAUL-1P-PN
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 4 W |
| ΥΨΟΣ | 180 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 15 cm |
| LUMEN | 220 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.80kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 30 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 20 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 31 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.70 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΑΛΙ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| CRI | > 80 |