ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SELENE-R-CF
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SELENE-R-CF
280,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: SELENE-R-CF
- SKU: SELENE-R-CF
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 22 W |
| ΥΨΟΣ | 10.5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 70 cm |
| LUMEN | 1350 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.70 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 71 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 63 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.90 kg |
| ΥΛΙΚΟ | PET Felt |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | SAMSUNG LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα από ήχοαπορροφητικό υλικό (PET Felt) που μειώνει τον θόρυβο στο χώρο σε καφέ χρώμα.Ύψος: 10.5 εκ.Διάμετρος: 70 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: Samsung Led ChipWatt: 22WLumen: 1350lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000Κ, CRI>90Dimmable: Όχι