ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. UBAN-120S
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. UBAN-120S
355,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: UBAN-120S
- SKU: UBAN-120S
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 55 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 40 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 125 cm |
| ΥΨΟΣ | 200 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| DIMMABLE | Ναι (Triac) |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 3000 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 128 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 38 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 6.00 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |