ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DROP-3S-CH
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DROP-3S-CH
130,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: DROP-3S-CH
- SKU: DROP-3S-CH
Specifications
| Default | |
| ΜΗΚΟΣ | 62 cm |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΝΙΚΕΛ & ΧΡΩΜΙΟ ΝΤΕΓΚΡΑΝΤΕ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 67 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 23 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 30 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.30 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |