ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ZARON-3S-SM
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ZARON-3S-SM
175,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ZARON-3S-SM
- SKU: ZARON-3S-SM
Specifications
| Default | |
| ΜΗΚΟΣ | 100 cm |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ & ΦΙΜΕ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 3.60 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 91 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 43.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 40 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.80 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |