ΡΑΓΑ IMANTA-48V-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ-VERSA-10M-OR
ΡΑΓΑ IMANTA-48V-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ-VERSA-10M-OR
130,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: VERSA-10M-OR
- SKU: VERSA-10M-OR
Specifications
| Default | |
| ΠΛΑΤΟΣ | 1.65 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 10 m |
| ΧΡΩΜΑ | TΕΡΑΚΟΤΤΑ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 0.56 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 22 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 22 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 3 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.60 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΥΦΑΣΜΑ & ΧΑΛΚΟΣ |
Ράγα ιμάντα 48V σε χρώμα κόκκινο του χώματος.Μήκος: 10 μ.Υλικό: Hessian + Copper