ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΑ-ΚΩΔ. RIVA-2
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΑ-ΚΩΔ. RIVA-2
56,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: RIVA-2
- SKU: RIVA-2
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 14 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 8.1 cm |
| ΒΑΘΟΣ | 6.53 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 15.7 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 1120 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 24° |
| ΒΑΡΟΣ | 0.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 17.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 14 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 9.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.55 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό διπλό σποτ χωνευτό σε άσπρο χρώμα με μαύρο ανακλαστήρα.