ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. GETTI-130
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. GETTI-130
50,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GETTI-130
- SKU: GETTI-130
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 20 W |
| ΒΑΘΟΣ | 9 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΧΡΩΜΙΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 14 cm |
| LUMEN | 1468 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 45° |
| ΒΑΡΟΣ | 0.60 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 16 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 16 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 10.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.65 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό σποτ χωνευτό σε άσπρο χρώμα με ανακλαστήρα χρωμίου.