ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. OGIO-30
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. OGIO-30
30,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: OGIO-30
- SKU: OGIO-30
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 7 W |
| ΒΑΘΟΣ | 9.4 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 3.5 cm |
| LUMEN | 501 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 24° |
| ΒΑΡΟΣ | 0,15 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 7 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 5.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.16 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό σποτ χωνευτό σε γκρι χρώμα με λευκό δαχτυλίδι και μαύρο ανακλαστήρα.