ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. OGIO-40
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. OGIO-40
31,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: OGIO-40
- SKU: OGIO-40
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 10 W |
| ΒΑΘΟΣ | 10.6 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 4.5 cm |
| LUMEN | 704 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 36° |
| ΒΑΡΟΣ | 0.33 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 16.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 8 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 6 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.36 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό σποτ χωνευτό σε γκρι χρώμα με λευκό δαχτυλίδι και μαύρο ανακλαστήρα.