ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. ROTA-60
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. ROTA-60
26,80€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ROTA-60
- SKU: ROTA-60
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 7 W |
| ΒΑΘΟΣ | 6.53 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 6.8 cm |
| LUMEN | 473 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 24° |
| ΒΑΡΟΣ | 0.24 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 9 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.26 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό σποτ χωνευτό σε γκρι χρώμα με λευκό δαχτυλίδι και μαύρο ανακλαστήρα.