ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. ROTA-75
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. ROTA-75
34,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ROTA-75
- SKU: ROTA-75
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 12 W |
| ΒΑΘΟΣ | 8.46 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 8.5 cm |
| LUMEN | 890 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 36° |
| ΒΑΡΟΣ | 0.36 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με DIP Switch |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11 cm |
| UGR | < 19 |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 13.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 0.39 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό σποτ χωνευτό σε γκρι χρώμα με λευκό δαχτυλίδι και μαύρο ανακλαστήρα.