ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SIMONE-TR
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SIMONE-TR
72,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: SIMONE-TR
- SKU: SIMONE-TR
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 12 Watt |
| ΠΛΑΤΟΣ | 9,3cm |
| ΥΨΟΣ | 30cm |
| ΧΡΩΜΑ | TERRACOTTA |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP65 |
| ΒΑΡΟΣ | 1,00kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 31.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 10.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 7 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |