ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΑΜΠΑΝΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18HB-OR-SM
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΑΜΠΑΝΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18HB-OR-SM
87,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: VERSA-18HB-OR-SM
- SKU: VERSA-18HB-OR-SM
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 18 W |
| ΥΨΟΣ | 16.5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΤΕΡΡΑΚΟΤΤΑ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30 cm |
| LUMEN | 1550 lm |
| ΓΩΝΙΑ_ΔΕΣΜΗΣ | 80º |
| ΒΑΡΟΣ | 1.30 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 32 cm |
| SMART | Ναι |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 31.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 20 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.35 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | COB LED |
| CRI | > 90 |
Φωτιστικό καμπάνα ράγας ιμάντα 48V/18WΎψος: 16.5 εκ.Διάμετρος: 30 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: COB LEDΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (Tuya Adjustable), CRI≥90Watt: 18 WLUMEN: 1550 lmΓωνία Δέσμης: 80ºDimmable: ΝαιSmart: Ναι (είτε μέσω RC, είτε μέσω TUYA App)