ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΡΑΓΕΣ LED-ΚΩΔ. LW2216-5+2
ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΡΑΓΕΣ LED-ΚΩΔ. LW2216-5+2
310,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LW2216-5+2
- SKU: LW2216-5+2
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 40 W + 6 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 10 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 90 cm |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 2900 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 4.30 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 97 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 31 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 5.30 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό LED
Κρεμαστό φωτιστικό (ράγα) LED, με βάση απο χρώμιο και κρύσταλλα. Ύψος: 120εκ.Μήκος: 90εκ.Βάθος: 13εκ.Τύπος Φωτισμού: LED5 τεμ. X 8 Watt 900lm 4000Κ2 τεμ. X 3 Watt 370lm 4000Κ