ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED-ΚΩΔ. LW2216-6+2
ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED-ΚΩΔ. LW2216-6+2
350,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LW2216-6+2
- SKU: LW2216-6+2
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 48 W + 6 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 25 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 46 cm |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 3410 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 4.60 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 61 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 5.60 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |