ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. LW2216-4C
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. LW2216-4C
240,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LW2216-4C
- SKU: LW2216-4C
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 32 W |
| ΥΨΟΣ | 12 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 35 cm |
| LUMEN | 2035 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 16.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.00 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |