ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 2006
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 2006
140,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 2006
- SKU: 2006
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 78 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 50 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ | 5 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 3998 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 60 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 11 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.00 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής-πλαφονιέρα.Η βάση του είναι κατασκευασμένη από μέταλλο και ακρυλικό. Με τηλεχειριστήριο, dimmer, χρονοδιακόπτη και δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος ,μεταξύ των πλαισίων, από θερμό(3000k) μέχρι ψυχρό(6000k).Στον χώρο αποδίδει σαν 4000k. Ύψος: 10 εκ.Μήκος: 50εκ. x 50 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMDWatt: LED 120WKELVIN: 3000K - 6000Κ.