ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. CILA-600+400
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. CILA-600+400
260,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: CILA-600+400
- SKU: CILA-600+400
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 64 W |
| ΥΨΟΣ | 100 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| LUMEN | 6400 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 3.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 66 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 66 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 13.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 4.30 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΚΡΥΛΙΚΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |