ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. LW2216-1P
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. LW2216-1P
94,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LW2216-1P
- SKU: LW2216-1P
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 8 W |
| ΥΨΟΣ | 120 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 12 cm |
| LUMEN | 508 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.00 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 22 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 38 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 17 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |