ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. LW2646-8
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. LW2646-8
395,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: LW2646-8
- SKU: LW2646-8
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 64 W |
| ΥΨΟΣ | 12 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| LUMEN | 4065 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 7.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 16 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 9.00 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής LED (οκτάφωτο) με βάση σε χρώμιο και κρύσταλλαΎψος: 12 εκ.Διάμετρος: 50 εκ.Τύπος Φωτισμού: LED8τεμ. Χ 8Watt