ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88070/3-SLV
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88070/3-SLV
282,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: C88070/3-SLV
- SKU: C88070/3-SLV
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 152 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 60 cm |
| ΜΗΚΟΣ | 77 cm |
| ΥΨΟΣ | 21 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΑΣΗΜΙ |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 19580 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 57 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 12.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 3.50 kg |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |