ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. ROSS-S
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. ROSS-S
240,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ROSS-S
- SKU: ROSS-S
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 51 W |
| ΠΛΑΤΟΣ | 55 cm |
| ΥΨΟΣ | 14 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΑΣΗΜΙ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| LUMEN | 7000 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.10 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 60 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 25 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.40 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |