ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. GLOSS-P300
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. GLOSS-P300
190,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: GLOSS-P300
- SKU: GLOSS-P300
- MPN: 1
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 21 W |
| ΥΨΟΣ | 150 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ & ΧΡΥΣΟ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 34 cm |
| LUMEN | 1302 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.70 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 24 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.20 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |