ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. ALISA-T-BL
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. ALISA-T-BL
49,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ALISA-T-BL
- SKU: ALISA-T-BL
Specifications
| Default | |
| ΥΨΟΣ | 24 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΠΛΕ |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 27 cm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.20 kg |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 29 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 29.5 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 27.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 1.65 kg |
| ΥΛΙΚΟ | PAPER ROPE |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |