ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ROSA-WG
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ROSA-WG
97,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: ROSA-WG
- SKU: ROSA-WG
Specifications
| Default | |
| ΙΣΧΥΣ | 8 W |
| ΥΨΟΣ | 200 cm |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΌ & ΓΚΡΙ |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ_IP | IP 20 |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 20 cm |
| LUMEN | 244 lm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.58 kg |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ_ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| ΜΗΚΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 52 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 25 cm |
| ΥΨΟΣ_ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 13 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ_ΒΑΡΟΣ | 2.15 kg |
| ΥΛΙΚΟ | ΓΥΨΙΝΟ |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |